More And Easy

More and Easy Malta Dil Okulu Türkiye’de Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı veren seçkin birkaç eğitim kurumundan biridir. İş hayatında kariyerine daha iyi adımlarla ilerlemek için yabancı dil ve iyi bir eğitim alıp meslek sahibi olmak isteyen herkes danışmanlık sürecimizden faydalanabilir. 

Sektörde ki gelişmeleri yakından takip ederek değişime kolaylıkla ayak uydurabilen yapımız itibariyle her türlü eğitim faaliyetlerini yüksek standartlarla sizinle buluşturuyoruz. Ayrıca bugün geldiğimiz noktada küreselleşen dünyamızda artık dil ve üniversite eğitimlerinin yerel bazlı değil, uluslararası ölçeklerde yapılması gerektiğinin bilincindeyiz.Uluslararası standartlarda danışmanlık hizmeti vermek üzere kurulan More And Easy Yurtdışı Eğitim, öğrencilerini yurtdışında; Dil eğitimi, Staj ve Sertifika Programları, Üniversite eğitim, Lisans Tamamlama ve Yüksek Lisans eğitim hizmeti vererek başta Malta olmak üzere; Ukrayna, Rusya İngiltere, Amerika, Kanada ve daha başka birçok ülkedeki eğitim kurumlarının ve işverenlerin de Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.

More and Easy Malta Dil Okulu

Kariyer Planlama

Eğitim almak istediğiniz eğitim programının süresi , öğrencimizin beklentilerine ve dil seviyelerine göre belirleniyor. Malta‘da alacağınız eğitimi şansa bırakmayan tecrübeli kadromuz sizlerle birlikte kariyer planlamanızı yapıyor.

Konuş ve Öğren

Zaman bizim için çok önemli. İhtiyacınıza yönelik uzun ya da kısa süreli İngilizce Programlarının detaylarını More and Easy Şubelerinden öğrenebilirsiniz..

7/24 Danışmanlık

Malta‘da eğitim alacağınız süreç boyunca sosyal yaşam ihtiyaçlarınız,eğitimleriniz ve yaşayabileceğiniz diğer hukuksal problemlerle ilgili 7/24 ulaşabileceğiniz profesyonel ekibimiz yanınızda.