Ec Malta Dil Okulu Malta’da eğitim alınabilecek en iyi dil okullarından biridir.

EC Malta Dil Okulu

EC Malta Dil Okulu, Malta’nın en gözde şehri olan St Julians’da bulunmaktadır.

Malta Dil Okulu konumu itibarı ile kumsallara, restoranlara, alışveriş yerlerine ve barlara yakın bir yerde bulunmaktadır. EC Malta Dil Okulu ISO 9001 sertifikasına sahiptir ve FELTOM üyesi Malta Dil Okullarından bir tanesidir.
EC Malta Dil Okulunda 62 adet modern şekilde dizayn edilmiş sınıf bulunmaktadır ve bu sınıflarda Malta Dil Okulları öğrencileri için akıllı tahtalar kullanılmaktadır. EC Malta Dil Okulunda eğitim veren tüm öğretmenler yüksek donanımlıdır ve hepsinin İngilizce Öğretmenliği diplomaları ya da sertifikaları bulunmaktadır.

EC Malta'da İngilizce Öğrenin

ISO 9001 Sertifikasına Sahip

EC Malta FELTOM Üyesi dir

Türk öğrenci oranı % 3-7 civarındadır.

EC Malta‘da yeteneklerinize göre en uygun seviyede olacaksınız. İster yeni başlayın veya İleri düzey öğrenci olun, hızlı bir şekilde gelişecek ve konuşma, dinleme, okuma ve yazma konusunda ilerleyeceksiniz.

EC Malta Dil Okulu‘nda Yogun dil eğitimleri, genel dil eğitimleri, mini gruplar, birebir dersler, iş ingilizcesi eğitimleri, 12 yaş ve üstü gençler için Malta yaz okulları, akademik yıl programı, IELTS, TOEFL, Cambridge ESOL gibi sınavlara hazırlık eğitimleri verilmektedir.

Tüm sorularınız ve bilgi talepleriniz için lütfen bize ulaşmaktan çekinmeyiniz.

More and Easy bir grup profesyonelin daha iyiyi yerine getirmek üzere bir araya getirildiği oluşumun adı, Yurtdışı Eğitim’in Türkiye Markasıdır.

İstanbul Ofisimiz :
Zeytinlik Mah. Ömer Naci Sok. Nilgün Apartmanı Kat :3 Daire: 9 No:16, 34140 Bakırköy /İstanbul

+90 212 543 95 96
bilgi@dilokulumalta.com.tr

7/24 WhatsApp +90 546 543 95 96

Sosyal Medya

Detaylı Bilgi İsteme

Sunulan Programlar

Genel İngilizce Kursları

 • Standart İngilizce Kursu
 • Yoğun İngilizce Kursu
 • Akademik Sömestr ve Yıl Kursları
 • Mini Grup Kursları
 • Bire Bir Özel Dersler

Sınav Hazırlık Kursları

 • FCE, CAE, BEC Sınav Hazırlık Kursları
 • TOEFL Sınav Hazırlık Kursları
 • IELTS Sınav Hazırlık Kursları
 • GMAT, GRE Sınav Hazırlık Kursları
 • SAT Sınav Hazırlık Kursları

İş İngilizcesi Kursları

 • Bire Bir İş İngilizcesi Özel Dersleri
 • İş İngilizcesi Mini Grup Kursları
 • Sınıf Dışı Aktiviteli Bire Bir İş İngilizcesi Özel Dersleri

Club 50+ Yaş Üstü Aktivite ve İngilizce Kursları

Yaz Okulları

 • Freestyle: 16-20 yaş arası öğrencileri kabul eden programda öğrenciler haftada 20 ders İngilizce eğitimi alırlarken çeşitli gezi ve aktiviteler ile hareketli bir yaz geçirirler. Yurt konaklama ve yemekler programa dahilindedir.
 • Classic: 13-17 yaş grubuna hitap eden kursta haftada 20 ders İngilizce eğitimi verilir. Konaklamalar resort veya yurtta sunulur. Arzu eden öğrenciler aile yanı konaklama tercih edebilirler.
 • Yaz Kampları: 8-13 yaş grubu için sunulan yaz kampları Malta’nın önde gelen okullarından Chiswick House’da sunulur. Otelde konaklama ve yemekler programa dahilindedir.
 • Adventure: 13-17 yaşa uygun programda İngilizce eğitiminin yanısıra çok sayıda aktivite ve spor faaliyeti ile son derece keyifli eğitim ve gezi tatili sunulur. Otelde konaklama ve yemekler program dahilindedir.
EC Malta
EC Malta'daki Çalışmalar
EC Malta Adresi
EC Sanal Gezinti

EC ile Malta'da İngilizce öğrenin

Küçük ve keşfedilmesi kolay olan Malta, İngilizce öğrenmek için büyüleyici ve arkadaş canlısı bir yerdir. Sahilde rahatlayın veya adanın ilgi çekici yerlerinden birini ziyaret edin. Sadece güneşli ve aydınlık değil, Malta da tarihle dolu ve neolitik tapınaklardan berrak denizlere kadar büyük doğal güzelliğe sahip. EC Malta, uluslararası ISO 9001 kalite belgesine sahip küçük bir körfezin etrafına kurulmuş birkaç İngilizce dil okulu ve St. Okul aydınlık, modern ve yıl boyunca etkinlikle doludur. Öğretmenlerimizden ve personelimizden sıcak bir karşılama bekleyin. EC Malta, Akdeniz’in kalbindeki okulumuzdur. Kusursuz hava, muhteşem manzara ve rahat bir yaşam tarzı ile güzel mavi denizle çevrili, Malta, Avrupa’nın en sevilen İngilizce öğrenim merkezlerinden biridir. Her yıl 100’den fazla ülkeden 40.000’den fazla öğrencinin programlarımıza katılmasıyla, ömür boyu sürecek arkadaşlar ve anılar edindiğinizden emin olabilirsiniz.

EC Malta'daki Çalışmalar

EC Malta Dil Okulu öğretmenlerinin hepsi, uluslararası olarak tanınmış TEFL, CELTA, DELTA ya da İngilizce Üniversite Derecelerine sahiptir.

Öğrenci kapasitesi kış döneminde yaklaşık 600-650 kişidir, yaz döneminde ise öğrenci sayısı yaklaşık olarak 1.000-1.100’dür. Türk öğrenci oranı aylara göre değişmekle beraber % 3-7 civarındadır.

EC Malta Harita Konumu

 

EC Malta Fotoğraf Galerisi

Konaklama Alternatifleri

EC Malta Dil Okulu konaklama hakkında detaylı bilgi, Aile Yanı, tek yatak odalı daireler, paylaşımlı daireler.Her yaşa her kesime hitap eden Konaklama alternatifleri arasından sana uygun konaklamayı seç, eğitimlerine başla.

 • Aile Yanı Konaklama: Minimum 16 yaşındaki öğrenciler için sunulan bir konaklama seçeneğidir. Tek kişilik veya çift kişilik odalarda kalabilirler isteklerine bağlı olarak. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği pakete dahildir. Öğrenciler okula genellikle yürüme mesafesindeki ailelerde kalırlar.
 • Paylaşımlı Daireler: Minimum 18 yaşındaki Malta Dil Okulları öğrencileri için sunulan bir konaklama seçeneğidir. Paylaşımlı daireler bulundukları bölgeye göre 1-15 dakikalık mesafede bulunmaktadırlar. Tek ve Çift kişilik oda seçenekleri mevcuttur. Yemek self-catering’dir.
 • Tek Odalı Daireler: Minimum 18 yaşındaki Malta Dil Okulları öğrencileri için sunulan bir konaklama seçeneğidir. Tek odalı daireler okula otobüs ile 20 dakikalık yürüyerek ise 10 dakikalık uzaklıkta bulunmaktadırlar. Oda seçeneği Tek kişiliktir ve içerisinde özel banyo ve mutfak bulunmaktadır

EC Malta Dil Okulu öğretmenlerinin hepsi, uluslararası olarak tanınmış TEFL, CELTA, DELTA ya da İngilizce Üniversite Derecelerine sahiptir.
Öğrenci kapasitesi kış döneminde yaklaşık 600-650 kişidir, yaz döneminde ise öğrenci sayısı yaklaşık olarak 1.000-1.100’dür. Türk öğrenci oranı aylara göre değişmekle beraber % 3-7 civarındadır.

EC Malta Dil Okulu’nda ‘da İngilizce Dil Eğitimi Almak, kampanyalarımızdan Yararlanmak ve ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İçin Bize Ulaşın!