Gördüklerimiz arasında Malta dil okulları içinde tercih edilebilecek dil okullarından biridir.

ESE Malta Dil Okulu

Malta’nın en büyük ve en saygın dil okullarından biri olan ESE Malta Dil Okulu – EUROPEAN SCHOOL OF ENGLISH, 1996 yılında kurulmuştur.

Diğer dil okullarına göre modern bir mimariye sahip olan ESE Malta Dil Okulu, Malta’nın en merkezi ve Malta’nın kalbi diyebileceğimiz hareketli bölgelerinden St. Julians’da yer alıyor. Restoranları, barları, gece kulüpleri, alışveriş merkezleri, sineması, kumsalı ve Malta’nın eğlence başkenti olan Paceville, ESE’ye sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir.
Merkeze uzak okulları haftalık 20 € daha uygun olması amacıyla seçerek, okuldan şehir merkezi, konaklama, plaj gibi seyahatleri gerçekleştirmeye çalışırken yapacağınız masraf ve harcayacağınız emek bu küçük tasarrufunuzu aşıyor. Bu nedenle seçiminiz, Malta’da gezilecek yerlere ve sıklıkla gittiğiniz, gideceğiniz sosyal alanlara yakın olmak durumundadır.

Ücretsiz hizmetler

Valetta başkentindeki görsel ve dinletiler ile tanıtım turu düzenlenmektedir.

Hoşgeldin karşılaması ve akşam eğlencesi gibi sürprizler hazırlanır.

ESE Plaj Üyeliği ile öğrenciler plajlardan ücretsiz faydalanabilir.

Konaklamalar için okuldan servis imkanları bulunur.

Okul kurs kitapları ücretsizdir.

Havaalanı transferleri geliş-gidiş ücretsizdir.

Ese Malta dil okulu Sean LeGault adında eğitimci bir yönetici tarafından kuruldu ve idare ediliyor. Claret Group adında çok yönlü bir şirketler grubuna ait bir okuldur.

Tüm sorularınız ve bilgi talepleriniz için lütfen bize ulaşmaktan çekinmeyiniz.

More and Easy bir grup profesyonelin daha iyiyi yerine getirmek üzere bir araya getirildiği oluşumun adı, Yurtdışı Eğitim’in Türkiye Markasıdır.

İstanbul Ofisimiz :
Zeytinlik Mah. Ömer Naci Sok. Nilgün Apartmanı Kat :3 Daire: 9 No:16, 34140 Bakırköy /İstanbul

+90 212 543 95 96
bilgi@dilokulumalta.com.tr

7/24 WhatsApp +90 546 543 95 96

Sosyal Medya

Detaylı Bilgi İsteme

Bu şirket ayrıca oteller ve türlü girişimler üzerine güçlü sermaye sahibi bir kurumdur. 50 senedir eğitim sektöründe de faaliyet gösteren firma Malta’daki en güçlü yatırımını eğitim üzerine harcamaktadır. Okul binasını defalarca gezmiş bizlerin gördüğü kadarıyla hiçbir masraftan kaçınmayan tesisleri ve konaklamaları ile çok modern ve konforlu bir seçimdir. Bunun yanında bilinmesi gerekir ki Malta’da İngilizce öğretmen için gelen en nitelikli öğretmenler, en dolgun maaşları ödeyen bu okulda işe girmektedirler. Bunun bilincinde olan öğretmenler çok zorlu ön sınav ve mülakatlardan geçirilmekte, sadece en nitelikli ve deneyimli olanları işe alınmaktadırlar. Alınan eğitmenler sürekli bir profesyonel gelişim kursuna katılmakta, ana dili İngilizce olan bu kişiler çok yetkin bir ders işleyişi sunmaktadır.

Ayrıca okul Avrupa Birliği Yabancı Dil Öğretim Müfredatını izlemektedir. Bu sayede tüm sınıfları dijital tahtalar ve tekonolojik altyapı ile donatılmış, öğretmenlerin insiyatifinde değil, oluşturulmuş kusursuz bir müfredat takibi ile ders işlenimi gerçekleştirilmektedir. Bu müfredat en kısa sürede, hangi milletten olursa olsun kişiye İngilizceyi hızlı ve sorunsuz bir şekilde öğretmeyi amaçlar. Bu nedenle alınabilecek en kaliteli eğitimlerden birini de ESE Malta dil okulunda bulabiliriz. Aynı kalite çalışan yönetim kardosu için de geçerlidir. Okulun her bir kadrosunda yer alan tüm bireyler, kendi alanının en uzman çalışanlarından seçilir.

ESE şimdiye kadar öğrenci gönderip en az şikayet aldığımız okullardandır. Oda arkadaşıyla anlaşamayan öğrencilerin oda değişikliği talepleri hariç ESE ile ilgili firmamıza 10 yıldır hiçbir şikayet ulaşmamıştır.

Sevdiğimiz özelliklerinden bir diğeri 60 sınıfa sahip çok büyük bir okuldur. Burada eğitim alan 600’ün üzerinde öğrenci bulunur. Eğitimin ilk günü yabancı dil seviyesi sınav ile belirlenen tüm öğrenciler tam kendi kurlarına denk sınıflara yerleştirilirler. Az sayıda dersliği olan butik okullarda ise sizden aşağı ya da yukarıda kurlara yerleştirilip, olması gerekenden ağır ya da fazla hafif eğitim alma riskiniz doğar . Eğer sizin seviyenize göre kur bulunmuyorsa bir alt ya da üst seviyeye yerleştirirler. Ya çok kolay gelir ya da işlenen dersi anlamazsınız. Bu küçük ve iyi organize olmamış, imkanları yetersiz okullardaki büyük tehlikelerden biridir.  Sınıf sayısı en çok olan okullardan olduğundan her seviyede simultane birçok kurs açmaktadırlar ESE Malta Dil Okulu’nda her seviyeye uygun kur ve kurs bulunur, bu ayrımı çok iyi yaparlar.

Sunulan Programlar

Yetişkin

 • Genel İngilizce
 • 30 için Genel İngilizce
 • Yoğun İlgilizce
 • Uzun Süreli Genel İngilizce
 • Özel Ders
 • İş İngilizcesi
 • İş İngilizcesi Yoğun
 • Genç Yetişkinler 17+ yaş
 • 50+ Program 
 • Aile Paketi

Akedemik

 • Cambridge Kursları
 • IELTS
 • TOEFL IBT
 • TOEIC
 • Trinity Sınavına Hazırlık
 • Akedemik Yıl Kursu
 • Uluslararası Hazırlık

Genç

 • Genç Öğrenciler:8 – 10 Yıl
 • Junior Camp: 11 – 13 yaş arası
 • Genç Klübü : 14 – 17 yaş
 • Genç Yetişkinler 17+yaş
 • Spor ile İngilizce
 • Kapalı Gruplar

Çevrimiçi Kurslar

 • Genel İngilizce
 • IELTS Hazırlık
 • TOEIC Hazırlık
 • Ağırlamaİngilizce
 • İş İngilizcesi
 • Hukuk İngilizcesi

Club 50+ Yaş Üstü Aktivite ve İngilizce Kursları

Ese Malta Dil Okulu

Ese Malta Dil Okulu Eğitimlerinin hesaplı olması ve kaliteli eğitimlerden dolayı birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Sınıflar en fazla on iki kişilik ortamlarda verilmektedir. Sekiz hafta ve üzeri olan eğitimlerde fark fiyatları uygulaması yapılmadan ekonomik şekilde uygulama yapılmaktadır.

ESE Malta
ESE - Üstün Konaklama
ESE Malta Adresi
ESE Sanal Gezinti

Konfor ve rahatlık sunan iyi tasarlanmış bir tesis.

Malta’da İngilizce öğrenmek ve İngilizce öğrenmek istiyorsanız, ESE size İngilizcenizi geliştirmek ve geliştirmek için gençler ve yetişkinler için çok çeşitli kurslar sunar.

Konfor ve rahatlık sunan iyi tasarlanmış bir tesis.

Konaklamalar Malta dil okullarında, satın alınan binaların dairelerini odalara ayırarak, her dairede ortalama 6 öğrencinin tek ve iki kişilik odalarda kalmak koşuluyla konaklamaları üzerine kurulur. 

Her konaklamada yaklaşık 3 oda ve 2 banyo, ortak kullanımda bir mutfak ve yaşam alanı bulunur. Yaşam alanı Türkiye’de “salon” olarak adlandırdığımız büyük odadır.

EC Malta Harita Konumu


 

ESE Residence


 

ESE Sınıflar

ESE Malta Fotoğraf Galerisi

Konaklama Alternatifleri

Ese Malta Dil Okulu, Aile Yanı, tek yatak odalı daireler, paylaşımlı daireler. Residence ve Otel konaklamalar ile Her yaşa her kesime hitap eden Konaklama alternatifleri arasından sana uygun konaklamayı seç, eğitimlerine başla.

 • Aile Yanı Konaklama:Özenle seçilmiş aileler birlikte konaklamak size İngilizce pratik yapma imkanı sunar. Aile yanı konaklama öğrencinin ihtiyaç ve isteklerine göre değişim gösterebilir. Aileler genellikle okula yürüme mesafesinde ya da otobüs güzergahına yakın bölgelerde ikamet etmektedir. Tüm aileler Malta Turizm Otoritesi tarafından lisanslıdır ve düzenli olarak denetlenirler.
 • ESE Malta Residence: ESE Malta Dil Okulu Residence Odaları rahat ve aydınlık, klimalıdır. 24 saatlik resepsiyon hizmeti ve Speakeasy Cafe ‘de kahvaltı verilir. ESE Residence ESE Kompleksi içindedir.ESE Residence mevcut odalarda özel banyo, çalışma masası, TV, telefon ve klima ile donatılmış modern ikiz yataklı vardır.
 • Self-Catering Apart Daireler : ESE Malta Dil Okulu Self-Catering Daireler yüksek standartta döşenmiştir. Nevresim ve havlu değişimi temizlik hizmeti haftalık sağlanmaktadır.ESE Malta Dil Okulu öğrencileri Belmonte, Meridian ve Lands End dairelerinde konaklama yapabilirler. Wi-Fi ESE dairelerinde ücretsizdir.

ESE Malta Dil Okulu öğrenci memnuniyetine en çok önem veren Malta Dil Okulları’ndan bir tanesidir. ESE Malta Dil Okulu 2012, 2013, 2014 ve 2015 yılları için Malta’daki En İyi Dil Okulu seçildi. Bu ödül,  eğitimden konaklamalara kadar öğrenci memnuniyetinin göstergesi olarak kabul etmekteyiz. Malta’daki dil okulları arasında uluslararası kurumlar tarafından en akredite edilmiş okuldur.

ESE Malta Dil Okulu’nda – European School Of English İngilizce Dil Eğitimi Almak, kampanyalarımızdan Yararlanmak ve ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İçin Bize Ulaşın!