Am Language Studio Malta Dil Okulu aynı zamanda öğrenciler için hazırladığı aktiviteler ile de ünlüdür

AM Language Malta Dil Okulu

AM Language Malta Dil Okulu Malta da ingilizce kursu almak isteyenler için önemli bir dil okuludur.

AM Language Malta Dil OkuluMalta’da kurulmuş olan ilk dil okullarından birisidir. 1987 yılında FELTOM üyeliğinde kurulmuştur. Malta’nın kuzeydoğu kıyılarında önemli bir turizm bölgesindeki Sliema ilçesinde olup deniz kenarına, çeşitli restaurant; kafe ve alışveriş noktalarına 5 dakika yürümesi mesafesindedir.

Milli Eğitim Bakanlığının yabancı dilde konuşanlara İngilizce öğretmesi için lisans verdiği AM Malta Dil Okulu öğretmenlerinin tamamı CerTESOL / CELTA, DipTESOL / DELTA, vb. Gibi sertifikalara sahiptir.

Sadece İngilizce'den çok, öğrencilere konaklama düzenlemeleri ve eğlence etkinlikleri konusunda yardımcı olmakta.

Malta'daki ilk İngilizce dil okullarından biri genç ve dinamik bir ekip

Kaliteli kurslar ve müşteri memnuniyeti sağlama geçmişimiz var .

Kurs Felsefemiz basit ve etkilidir. Son yenilikçi öğrenme teknikleri kullanılmakta.

Sadece İngilizce’den çok, öğrencilere konaklama düzenlemeleri ve eğlence etkinlikleri konusunda yardımcı oluyor. Genç ve dinamik bir ekip tarafından idare ofisinden öğretmenlere ve eğlence personeline kadar Malta’daki deneyiminizi hatırlamak için her türlü çaba gösterilmektedir!

Malta Am Language Studio Dil Okulunda, yeteneklerinize göre en uygun seviyede olacaksınız. İster yeni başlayın veya İleri düzey öğrenci olun, hızlı bir şekilde gelişecek ve konuşma, dinleme, okuma ve yazma konusunda ilerleyeceksiniz.

AM Language Malta Dil Okulu Fiyatları

Tüm sorularınız ve bilgi talepleriniz için lütfen bize ulaşmaktan çekinmeyiniz.

More and Easy bir grup profesyonelin daha iyiyi yerine getirmek üzere bir araya getirildiği oluşumun adı, Yurtdışı Eğitim’in Türkiye Markasıdır.

İstanbul Ofisimiz :
Zeytinlik Mah. Ömer Naci Sok. Nilgün Apartmanı Kat :3 Daire: 9 No:16, 34140 Bakırköy /İstanbul

+90 212 543 95 96
bilgi@dilokulumalta.com.tr

7/24 WhatsApp +90 546 543 95 96

Sosyal Medya

Detaylı Bilgi İsteme

Sunulan Programlar

Genel İngilizce Kursları

 • Standart İngilizce Kursu
 • Yoğun İngilizce Kursu
 • Akademik Sömestr ve Yıl Kursları
 • Mini Grup Kursları
 • Bire Bir Özel Dersler

Sınav Hazırlık Kursları

 • FCE, CAE, BEC Sınav Hazırlık Kursları
 • TOEFL Sınav Hazırlık Kursları
 • IELTS Sınav Hazırlık Kursları
 • GMAT, GRE Sınav Hazırlık Kursları
 • SAT Sınav Hazırlık Kursları

İş İngilizcesi Kursları

 • Bire Bir İş İngilizcesi Özel Dersleri
 • İş İngilizcesi Mini Grup Kursları
 • Sınıf Dışı Aktiviteli Bire Bir İş İngilizcesi Özel Dersleri

AM Language Studio'da Eğitim

Anadili İngilizce öğreten öğretmenler, düşük yaşam maliyeti, harika eğlence olanakları ve İngilizce bilen bir yerel topluluk bunun birkaç nedenidir.
Malta Am Language Studio Dil Okulunda, yeteneklerinize göre en uygun seviyede olacaksınız. İster yeni başlayın veya İleri düzey öğrenci olun, hızlı bir şekilde gelişecek ve konuşma, dinleme, okuma ve yazma konusunda ilerleyeceksiniz.
Am Language Studio Malta Dil Okulu aynı zamanda öğrenciler için hazırladığı aktiviteler ile de ünlüdür. Ders saatleri dışında öğrenciler için birçok aktivite planlamakta, öğrencilere kültürel geziler düzenleyip Malta kültürünü öğrenip yaşamalarına olanak sağlamaktadır. Bu aktiviteler değişik ülkelerden gelen öğrencilerin kaynaşabileceği ortamlar oluşturmaktadır.

AM Language Malta
AM Language
AM Language Adres
AM Gezinti

Okul hakkında daha fazla bilgi edinmek için izleyin

Malta’daki ilk İngilizce dil okullarından biri olarak kaliteli kurslar ve müşteri memnuniyeti sunma geçmişimiz var.

AM Language Malta

Sadece İngilizce’den çok, öğrencilere konaklama düzenlemeleri ve eğlence etkinlikleri konusunda yardımcı oluyoruz. Genç ve dinamik bir ekip tarafından idare ofisinden öğretmenlere ve eğlence personeline kadar Malta’daki deneyiminizi hatırlamak için her türlü çaba gösterilmektedir.

AM Language Malta Harita Konumu

AM Language Malta

Dostça ve misafirperver bir çalışma ortamında, Malta’da İngilizce öğrenmek için mümkün olan en iyi ortamı sunan bir butik dil okulu.

AM Language Malta Fotoğraf Galerisi

Konaklama Alternatifleri

AM Malta Dil Okulu konaklama hakkında detaylı bilgi, Aile Yanı, tek yatak odalı daireler, paylaşımlı daireler.Her yaşa her kesime hitap eden Konaklama alternatifleri arasından sana uygun konaklamayı seç, eğitimlerine başla.

 • Aile Yanı Konaklama: Am Language Studio ile, İngilizce konuşan bir Maltalı aile yanında kalmak sizin için harika bir deneyim olacaktır. Kendinizi ait oda ve banyolu kaliteli evlerde konaklayacak, aile ortamını sevenler için ideal bir seçim yapmış olacaksınız.
 • Studyo Dairelerde Konaklama: Malta’da İngilizce eğitimi sırasında bağımsız bir şekilde konaklamak istiyorsanız, maliyet açısından stüdyo daireler sizin için en iyi seçeneklerden birisi. Diğer ülkelerden öğrencilerle eğlenme ve kendi yemeğinizi pişirebilirsiniz. Malta dil okulları öğrencileri için dairelerin konumları, restoranlara, barlara, alışveriş merkezlerine, kafelere ve otobüs duraklarına maksimum 15 dakika uzaklıktadır. Elektrik ve su konaklama ofisine kullanıma göre haftalık ödenir.
  Self-Catering Dairelerde Konaklama : Am Language Studio ile bir stüdyo dairesi kiralamak maliyeti en düşük konaklama şeklidir. Malta dil okulu öğrencileri için sunulan bu konaklama şeklinde, yalnız yaşamaktan hoşlanan ve mahremiyete önem veren biriyseniz bu seçenek tam size göre.

Otelde Konaklama: 3,4 ve 5 yıldızlı oteller size bir üst sınıf konaklama alternatifi sunar. Okula ve alışveriş merkezlerine yürüme mesafesindedir. Bu sebeple Malta dil okulu öğrencileri merkeze daha rahat biçimde ulaşabilir. Oteller otobüs terminaline 5 dakika uzaklıktadır. Konforlu ve okula yakın merkezi bir yerde konaklamak isteyen öğrenciler için ideal bir seçimdir.

AM Language Malta Dil Okulu’nda İngilizce Dil Eğitimi Almak, kampanyalarımızdan Yararlanmak ve ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İçin Bize Ulaşın!