Clubclass'ta rahat bir öğrenci hayatı sunmakta; çünkü aynı binada yaşamayı ve öğrenmeyi sağlamakta.

Clubclass Malta İngilizce Dil Okulu

Clubclass Malta İngilizce konuşulan bir ülkede seyahat etmenin ve öğrenmenin en önemli yararlarından biri, öğrencilerine İngilizcelerini sınıf dışında uluslararası bir ortamda uygulama konusunda mükemmel bir fırsat sunmaktır.

Clubclass Malta Dil Okulu Swieqi bölgesindedir. Malta da İngilizce eğitimi düşünenler Swieqi şehrini tercih edebilirler,. Malta Dil Okulları öğrencileri arasında en popüler bölge olan st. Julians’a yaklaşık 10-15 dakika yürüme mesafesindedir.


Clubclass Malta Dil Okulu tatil kompleksi şeklinde bir yapıda verir tüm eğitimlerini. Clubclass Malta Dil Okulu’nun sınıfları ferahtır ve her sınıfta klima vardır. Clubclass Malta Dil Okulu öğrencilerine kütüphane, çalışma ve video odası hizmeti de sunmaktadır. Ayrıca öğrencilerin okul saatleri içerisinde ücretsiz olarak kullanabilecekleri kablosuz internet hizmeti de mevcuttur.

Clubclass Dil Okulu, Malta'nın en iyi yerlerinden birinde kaliteli İngilizce dil kursları sunmaktadır. Okul İngilizce öğrenmeyi eğlenceli hale getirmeyi amaçlayan en iyi fiyatları ve kursları sunma konusunda ün sahibidir.

Akredite Bir Okulda Kaliteli İngilizce dil kursları

Her bütçeye uygun çeşitli konaklama seçenekleri

Clubclass Malta, FELTOM'un akredite bir üyesidir

Clubclass Malta Dil Okulu , Eğitimlerinin hesaplı ve kaliteli olmasından dolayı birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Sınıflar en fazla on iki kişilik ortamlarda verilmektedir. İngilizce öğrenmek isteyen öğrenciler için Malta’da başarılı bir eğitim deneyimi sunmaktadır.

Clubclass‘taki kurulumun ana ayırt edici özelliği, okulun, konaklama yerlerinin ve tesislerin aynı çatı altında konumlanmış olmasıdır. Harita, tüm tesislerin nerede olduğu konusunda daha net bir fikir verecektir ve tüm konaklama yerlerinin yakınlığını görmenize yardımcı olacaktır.

Tüm sorularınız ve bilgi talepleriniz için lütfen bize ulaşmaktan çekinmeyiniz.

More and Easy bir grup profesyonelin daha iyiyi yerine getirmek üzere bir araya getirildiği oluşumun adı, Yurtdışı Eğitim’in Türkiye Markasıdır.

İstanbul Ofisimiz :
Zeytinlik Mah. Ömer Naci Sok. Nilgün Apartmanı Kat :3 Daire: 9 No:16, 34140 Bakırköy /İstanbul

+90 212 543 95 96
bilgi@dilokulumalta.com.tr

7/24 WhatsApp +90 546 543 95 96

Sosyal Medya

Detaylı Bilgi İsteme

Sunulan Programlar

Genel İngiilizce Kursları

 • Standart İngilizce Kursu
 • Yoğun İngilizce Kursu
 • Akademik Sömestr ve Yıl Kursları
 • Mini Grup Kursları
 • Bire Bir Özel Dersler

Sınav Hazırlık Kursları

 • FCE, CAE, BEC Sınav Hazırlık Kursları
 • TOEFL Sınav Hazırlık Kursları
 • IELTS Sınav Hazırlık Kursları
 • GMAT, GRE Sınav Hazırlık Kursları
 • SAT Sınav Hazırlık Kursları

İş İngilizcesi Kursları

 • Bire Bir İş İngilizcesi Özel Dersleri
 • İş İngilizcesi Mini Grup Kursları
 • Sınıf Dışı Aktiviteli Bire Bir İş İngilizcesi Özel Dersleri

Clubclass Malta İngilizce Dil Okulu'nda Eğitim

Clubclass Malta
Etkinlikler
Clubclass Adres
Valletta Malta

Okul hakkında daha fazla bilgi edinmek için izleyin

Clubclass’taki kurulumun ana ayırt edici özelliği, okulun, konaklama yerlerinin ve tesislerin aynı çatı altında konumlanmış olmasıdır. Harita, tüm tesislerin nerede olduğu konusunda daha net bir fikir verecektir ve tüm konaklama yerlerinin yakınlığını görmenize yardımcı olacaktır.

Clubclass Language Malta

Clubclass, Malta Adalarını ziyaret eden dil öğrencileri için düzenlenen rehberli turlar, geziler ve etkinlikler sunar.

Clubclass Language Malta Harita Konumu

Valletta Malta

Valletta Malta Tanıtımı

Clubclass Language Malta Fotoğraf Galerisi

Konaklama Alternatifleri

Clubclass Malta Dil Okulu‘nun lokasyonu sebebiyle diğer bölgelere kolaylıkla ulaşım sağlanmaktadır.Aile Yanı, Öğrenci evleri,Hosteller, Self – Catering Rezidanslar, Otel ve Studio Dairelerile Her yaşa her kesime hitap eden Konaklama alternatifleri arasından sana uygun konaklamayı seç, eğitimlerine başla.
 
 • Aile Yanı Konaklama: Minimum 16 yaşındaki öğrenciler için sunulan bir konaklama seçeneğidir. Öğrencileri tek kişilik, çift kişilik ya da üç kişilik odalarda kalabilirler isteğe bağlı olarak. Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam yemeği pakete dahildir bu konaklama seçeneğinde. Öğrencileri okula genellikle yürüme mesafesindeki ailelerde kalır.
 • Öğrenci Evi Konaklama: Minimum 18 yaşındaki öğrenciler için sunulan bir konaklama seçeneğidir. Öğrenci Evi okulun karşı sokağında bulunmaktadır. Bir öğrenci evinde 10 yatak odası, 5 banyo ve 1 mutfak bulunmaktadır. Öğrencileri çift kişilik ya da üç kişilik odalarda konaklayabilirler isteklerine bağlı olarak.
 • Hostel Konaklama: Minimum 18 yaşındaki öğrenciler için sunulan bir konaklama seçeneğidir. Hostel Konaklama okulun tam karşısında bulunmaktadır. Bu konaklamada toplam 15 özel banyolu oda mevcuttur. Mutfak ise ortak kullanım alanıdır. Clubclass Malta Dil Okulu öğrencileri isteğe bağlı olarak tek kişilik, çift kişilik ya da üç kişilik odalarda konaklayabilirler.
 •  

Residence Konaklama: Minimum 18 yaşındaki öğrenciler için sunulan bir konaklama seçeneğidir. Residence Konaklama okulun tam karşısında bulunmaktadır. Bir dairede 3 veya 4 yatak odası bulunmaktadır. Mutfak, oturma odası ve banyo ise aynı dairede yaşayan Öğrencileri tarafından paylaşımlı olarak kullanılır. Clubclass Malta Dil Okulu öğrencileri isteğe bağlı olarak tek kişilik, çift kişilik ya da üç kişilik odalarda konaklayabilirler.

Clubclass Malta İngilizce Dil Okulu’nda İngilizce Dil Eğitimi Almak, kampanyalarımızdan Yararlanmak ve ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İçin Bize Ulaşın!