Malta'da İngilizce öğrenmek için mümkün olan en iyi ortamı sunan bir butik dil okulu.

ACE English Malta Dil Okulu

ACE English Malta dil okulu, Bay Street Complex ‘de yani St. Julians’ın kalbinde yer almaktadır.

ACE English Malta Dil Okulları, Bay Street Complex ‘de yani St. Julians’ın kalbinde yer almaktadır. Bu sebeple Malta dil okulları öğrencilerine ulaşım kolaylığı da sağlamaktadır. Alışveriş merkezlerine, restoranlara, barlara, sinemalara kolaylıkla ulaşabileceğiniz bu yurtdışı eğitim kurumu sizlere unutamayacağınız bir dil deneyime sunmaya hazır.

İngilizceyi eğlenceli hale getiren nitelikli, adanmış ve profesyonel öğretmenler, St George’s Koyu’ndaki kumlu plaj, 4 ve 5 yıldızlı bir otellere ve Malta’nın en iyi eğlence merkezi olan Paceville gibi bir taş atımı kadar uzak olması bu okulu tercih etmek için yeterli.

ACE English Malta, yeni bir dinamik eğitim ortamı türünü temsil ediyor

ACE English Malta, bir Butik ve modern bir okuldur.

En yeni eğitim metodolojisini ve teknolojisi

Bina genelinde Wi-fi, 12 istasyonlu internet kafe

En son teknoloji, şık mobilyalar ve canlı ama minimalist renk tasarımı ile şık tasarım, ileriye dönük misyonumuzu yansıtmaktadır: yeni sosyal ve ekonomik alanlara hazırlanan öğrencilerin taleplerini karşılamak için tasarlanmış kurslar sunmak. 21’inci yüzyıl. Dil okulu tesislerimiz arasında bina genelinde Wi-fi, 12 istasyonlu internet kafe, mini kütüphane, chill-out ve kahve, soğuk içecek ve atıştırmalık otomatları ile salon alanları ve öğrencilerin rahatlayabilecekleri ve eğlenebilecekleri geniş bir teras bulunmaktadır. 

ACE English Malta, özel dil öğrenme hedeflerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir yerdir. En etkili ve iyi test edilmiş öğretim metodolojileri ile verilen, yüksek kalitede, akademik odaklı bir kurs sağlamayı taahhüt ediyoruz. Butik İngilizce okulumuzda öğrenciler kendilerini öğrenme çıktılarının başarılı bir şekilde yapılmasını sağlayan titiz ve zorlu bir akademik programla, sıcak ve heyecan verici bir atmosferde öğreniyorlar.

 

Tüm sorularınız ve bilgi talepleriniz için lütfen bize ulaşmaktan çekinmeyiniz.

More and Easy bir grup profesyonelin daha iyiyi yerine getirmek üzere bir araya getirildiği oluşumun adı, Yurtdışı Eğitim’in Türkiye Markasıdır.

İstanbul Ofisimiz :
Zeytinlik Mah. Ömer Naci Sok. Nilgün Apartmanı Kat :3 Daire: 9 No:16, 34140 Bakırköy /İstanbul

+90 212 543 95 96
bilgi@dilokulumalta.com.tr

7/24 WhatsApp +90 546 543 95 96

Sosyal Medya

Detaylı Bilgi İsteme

Sunulan Programlar

Genel İngiilizce Kursları

 • Standart İngilizce Kursu
 • Yoğun İngilizce Kursu
 • Akademik Sömestr ve Yıl Kursları
 • Mini Grup Kursları
 • Bire Bir Özel Dersler

Sınav Hazırlık Kursları

 • FCE, CAE, BEC Sınav Hazırlık Kursları
 • TOEFL Sınav Hazırlık Kursları
 • IELTS Sınav Hazırlık Kursları
 • GMAT, GRE Sınav Hazırlık Kursları
 • SAT Sınav Hazırlık Kursları

İş İngilizcesi Kursları

 • Bire Bir İş İngilizcesi Özel Dersleri
 • İş İngilizcesi Mini Grup Kursları
 • Sınıf Dışı Aktiviteli Bire Bir İş İngilizcesi Özel Dersleri

ACE English Malta Dil Okulu

ACE English Malta ekibi, eğitim, öğrenim ve topluluk tutkusundan ve üstün hizmet sunma taahhüdünden ilham alıyor. Sadece derslerimizdeki modern teknoloji ve metodolojileri yaygın bir şekilde kullanmamızla değil, aynı zamanda yetişkin ve genç dilli öğrencilerimize kişisel ilgi gösterebilmemiz ve bu heyecan verici projenin bir parçası hissetmelerini sağlamaktan gurur duyuyoruz. Dil okulu ekibimiz sizi karşılamayı ve Malta‘daki benzersiz bir öğrenme deneyiminden faydalanmanızı görmeyi dört gözle bekliyor.

ACE English Malta Dil Okulu Fiyatları
ACE English Malta
ACE Dersleri
ACE English Adres
ACE Gezinti

Okul hakkında daha fazla bilgi edinmek için izleyin

ACE English Malta, arkadaş canlısı ve misafirperver bir çalışma ortamında Malta‘da İngilizce öğrenmek için mümkün olan en iyi ortamı sunan bir butik dil okulu. En etkili ve iyi test edilmiş öğretim metodolojileri ile verilen, yüksek kalitede, akademik odaklı bir kurs sağlamayı taahhüt ediyoruz. Tüm yıl boyunca öğrencilere çeşitli kurslar sunuyoruz. Bir göz atın, bizimle birlikte bu deneyimden zevk alacağınızdan eminiz.

Öğretmenler hakkında biraz bilgi edinin ve tanışın

Öğretmen ekibimiz dünyanın dört bir yanından profesyonelleri bir araya getiriyor. Burada inanılmaz öğretim ekibimiz hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

ACE English Malta Harita Konumu

ACE İngilizce Malta

Dostça ve misafirperver bir çalışma ortamında, Malta’da İngilizce öğrenmek için mümkün olan en iyi ortamı sunan bir butik dil okulu.

ACE English Malta Fotoğraf Galerisi

Konaklama Alternatifleri

ACE English Malta Dil Okulları ‘nın lokasyonu sebebiyle bölgelere kolaylıkla ulaşım sağlanmaktadır. Aile Yanı, Self – Catering Rezidanslar, Otel ve Studio Daireleri ile Her yaşa her kesime hitap eden Konaklama alternatifleri arasından sana uygun konaklamayı seç, eğitimlerine başla. 

ACE English Malta Dil Okulları

 • Aile Yanı Konaklamalar:Özenle seçilmiş aileler birlikte konaklamak size İngilizcenizi pratik yapma imkanı sunar. Farklı bir deneyim yaşayıp, ömür boyu süren dostluklar edinebilirsiniz. Aile yanı konaklama öğrencinin ihtiyaç ve isteklerine göre değişim gösterebilir; Yarım veya tam pansiyon, tek veya paylaşımlı oda gibi. Aileler genellikle okula yürüme mesafesinde ya da otobüs güzergahına yakın bölgelerde ikamet etmektedir.Tüm aileler Malta Turizm Otoritesi tarafından lisanslıdır ve düzenli olarak denetlenirler.
 • Self – Catering Rezidanslar: İki veya üç yatak odalı ve mutfaklı dairelerden oluşur. Okula ortalama 7 dakika yürüme mesafesinde yer almaktadır. Dairelerde tam donanımlı mutfak, ücretsiz wifi, uluslar arası kablolu kanallar ile tv bulunmaktadır. Yatak çarşafları, havlular ve mutfak aletleri haftada 1 kez temizlenir. Isıtıcı ve klima bulunmaktadır.
 • Otel ve Studio Daireler:4 yıldızlı olan be.Hotel okul ile aynı kompleks içinde bulunmaktadır. Böylece okul ve konaklama arasında gidip gelmek zorunda kalmazsınız. Ayrıca okulun anlaşmalı 3 ayrı oteli daha vardır. Bu oteller okula yakın konumlanmıştır ve bütçeye göre değişiklik göstermektedir.

ACE English Malta Dil Okulları

ACE English Malta Dil Okulları ‘nda, eğlence ekibi her hafta öğrencilerimiz için yeni bir dizi gezi, gezi ve parti düzenliyor, böylece Malta’nın sunduğu tüm eğlence etkinliklerini tecrübe ediyorsunuz. ACE ile, Malta‘da gezmek veya partilere gitmek çok eğlenceli değil, aynı zamanda İngilizce öğrenmenin ayrılmaz bir parçası ve yeni becerilerinizi kullanmanıza olanak tanıyor. Personelimiz, öğrencilerin birbirleriyle bütünleşmelerine yardımcı olur, ömür boyu bağlantılar kurar ve arkadaşlıklar kurar ve arkadaşlarla İngilizce pratiği yapar.

ACE English Malta Dil Okulu’nda İngilizce Dil Eğitimi Almak, kampanyalarımızdan Yararlanmak ve ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İçin Bize Ulaşın!