İngilizce'yi kendi evinizin rahatlığında öğrenmek için gerekli tüm araçları sağlayabilir.

Link School of English Malta Dil Okulu

Link School of English Malta Dil Okulu, 1992 yılında Swieqi şehrinde kurulmuştur.

Link School of English Dil Okulu İngilizce eğitimi için öğrenciler tarafından tercih edilen ekonomik fiyatları olan bir okuldur. Swieqi, Malta’nın dil okulu öğrencileri tarafından en gözde şehirlerinden biri olan St. Julians’a çok yakındır. İki şehir arasındaki mesafe yaklaşık olarak 10-15 dakika yürüme mesafesindedir.

Link School of EnglishMalta Dil Okulu” plajlara, restoranlara, alışveriş merkezlerine ve eğlence merkezlerine çok yakındır. 2 farklı binada eğitim vermektedir öğrencilere. Her iki binasında da öğrencilerine ücretsiz internet ve kütüphane imkanı sunmaktadır. 26 tane sınıf bulunmaktadır. Sınıfların maksimum öğrenci sayısı 12’dir. Kış dönemlerinde yaklaşık 150-170 öğrenci, yaz döneminde ise yaklaşık olarak 500 civarı öğrenciye hizmet vermektedir.

Link School of English Malta Dil Okulu, yeni bir dinamik eğitim ortamı türünü temsil ediyor

ACE English Malta, bir Butik ve modern bir okuldur.

En yeni eğitim metodolojisini ve teknolojisi

Bina genelinde Wi-fi, 12 istasyonlu internet kafe

Link School of English Malta Dil Okulu, ekibindeki tüm öğretmenler, Yabancı Dil Olarak İngilizce (EFL) olarak tam nitelikli İngilizce öğretmenleridir ve hepsi profesyonellik ve deneyim temelinde işe alınırlar. Hepsi, gelişimleri üzerinde çalışmalarını sağlamak ve en son öğretim yöntemlerine ayak uydurmak için düzenli eğitim oturumlarına ve atölye çalışmalarına katılıyor.

Tüm sorularınız ve bilgi talepleriniz için lütfen bize ulaşmaktan çekinmeyiniz.

More and Easy bir grup profesyonelin daha iyiyi yerine getirmek üzere bir araya getirildiği oluşumun adı, Yurtdışı Eğitim’in Türkiye Markasıdır.

İstanbul Ofisimiz :
Zeytinlik Mah. Ömer Naci Sok. Nilgün Apartmanı Kat :3 Daire: 9 No:16, 34140 Bakırköy /İstanbul

+90 212 543 95 96
bilgi@dilokulumalta.com.tr

7/24 WhatsApp +90 546 543 95 96

Sosyal Medya

Detaylı Bilgi İsteme

Eğitimlerinin hesaplı ve kaliteli olmasından dolayı birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Sınıflar en fazla on iki kişilik ortamlarda verilmektedir.2 farklı binada eğitim vermektedir öğrencilere. Her iki binasında da öğrencilerine ücretsiz internet ve kütüphane imkanı sunmaktadır.
 

Sunulan Programlar

 • Genel ve Akademik İngilizce Programları ( 20 Saat/Haftalık)
 • Yoğun ve Akademik  İngilizce Programları (30Saat/Haftalık)
 • Amaca Yönelik İş İngilizcesi (Sanat,Pazarlama,Turizm,Arkeoloji)
 • Akademik Dönem / Yıl 
 • Cambridge ESOL English Exam 
 • 8-17 Yaş Malta Yaz Kampları
 • IELTS ve TOEFL English Exam
 • Teacher Training Programları
 • 50 yaş ve üzeri İngilizce Kursları
 • Aile Paketi İngilizce Programları

Her öğrenciye bireysel ilgi göstermekten gurur duymaktadır. Şirket politikası, öğrencilerin ihtiyaçlarını ve taleplerini karşılamak için katma değerli faydalar sunan bir heves ve bağlılıktır. 2012, ana binanın engelli öğrencilere tamamen erişilebilir hale gelmesinin yanı sıra, dil öğrenimi için yenilikçi teknolojik araçlara yapılan bir yatırım olduğunu gördü. Dil Okulu  NCPE Eşitlik İşareti’ne layık görülmüştür.

LINK School
Link School Adres
LINK Gezinti

Link School of English Malta

Link School of English Malta Dil Okulu‘nda 26 tane sınıf bulunmaktadır. Sınıfların maksimum öğrenci sayısı 12’dir.

Link School of English Malta Harita Konumu

Link School of English Malta'da İngilizce öğrenin

AB içindeki resmi bir Sınav Merkezi olan öğrenciler, sınavlara girmeden önce hazırlık kurslarına katılabilirler. Sertifikalar, Avrupa Konseyi tarafından belirlenen standartlar altında verilir (Ortak Avrupa Çerçevesi). Öğrenciler LCCI, City & Guilds, Trinity College London, tüm Cambridge sınavlarına (IELTS, PET, KET, FCE, CAE, CPE) ve TOEFL ve TOEIC sınavlarına hazırlık kurslarına katılabilirler. Akademik Yıl Dersleri de mevcuttur.

Link School of English Learn English in Malta Fotoğraf Galerisi

Konaklama Alternatifleri

Aile Yanı, tek yatak odalı daireler, paylaşımlı daireler ve Otel konaklamalar ile Her yaşa her kesime hitap eden Konaklama alternatifleri arasından sana uygun konaklamayı seç, eğitimlerine başla.
 
 • Aile Yanı Konaklama: Minimum 16 yaşındaki öğrenciler için sunulan bir konaklama seçeneğidir. Öğrenciler tek kişilik veya çift kişilik odalarda kalabilirler isteklerine bağlı olarak. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği pakete dahildir bu konaklama seçeneğinde. Öğrencileri okula genellikle yürüme mesafesindeki ailelerde kalırlar.
 • Apart Konaklama: Minimum 18 yaşındaki öğrenciler için sunulan bir konaklama seçeneğidir. Apartları Sliema ve Ballluta Bay’dedir. Balluta Bay’deki apartları okula 15-20 dakikalık yürüme mesafesindedirler. Sliema’daki Link School of English apartları ise okula 35-40 dakika yürüme mesafesinde ya da 15 dakikalık otobüs yolculuğu mesafesindedir. Öğrenciler isteğe bağlı olarak tek kişilik veya çift kişilik odalarda konaklayabilirler.Apart konaklamalar Swieqi, Sliema ve St Julian’s şehirlerinde bulunmaktadır.
 • Hotel Konaklama: Minimum 18 yaşındaki öğrenciler için sunulan bir konaklama seçeneğidir. Link School of English Malta Dil Okulu çok sayıda 3*,4* ve 5* hoteller ile anlaşmalıdır. Öğrenciler isteklerine göre tek ve çift kişilik olarak bu hotellerde konaklayabilirler.
   
   

Link School of English Dil Okulu tüm öğrencilerine kaliteli bir eğitim vermeyi hedefler. Bu nedenle tüm eğitim kadrosunu uluslararası olarak tanınmış TEFL, CELTA, DELTA ya da İngilizce Üniversite Derecelerine sahip olan İngilizce öğretmenlerinden oluşturmuştur.

İngilizce Dil Eğitimi Almak, kampanyalarımızdan Yararlanmak ve ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İçin Bize Ulaşın!