Malta dil kurslarında ögrencilerin en sevindikleri tasarruf alanlarından biri ucak biletleridir.

Malta Uçak Bileti

Malta Uçak Bileti

Malta dil kurslarında ögrencilerin en sevindikleri tasarruf alanlarından biri ucak biletleridir. Malta Uçak bileti fiyatı 1200₺ 1500 ₺ gibi bir yelpazede degişmektedir. Bizler sizin için bir önaraştırma yapacak, en uygun biletleri bildirecegiz. Siz de arasından seçim yaparak buna uygun bir alım gerçekleştireceksiniz.

Gerekirse kendi araştırmanızı da yaparak bizim buldugumuz fiyatlarla karsılastırabilirsiniz. Malta’ya ulaşım için tek yol uçak, gemi seyahati mantıklı ve ekonomik degil. Airmalta, Alitalia gibi uçak firmaları Malta’ya uçuyor ancak THY hergün koydugu uçuşlar sayesinde artık çok uygun fiyatlar veriyor. Neredeyse tüm havayolu şirketlerini kullanmış olan bizler THY kadar konforlu bir havayolu firması şu anda bilmiyoruz. Son senelerde çok başarılı hale geldiler. Malta uçuşlarında tercihiniz öncelikle THY olsun. Örneğin Malta uçak biletini Alitalia adlı firmada 1200₺’ye buldunuz, THY’de 1500 ₺ fiyat almış olun. Bu konumda mutlaka THY seçerek konfordan ve güvenlikten yana kazanca geçeceğinizi rahatlıkla söyleyebilirim.

Malta Uçak Bileti

Peki eğer uçak biletinizi kendiniz alacaksanız ve kampanyalardan birine dahil olamadıysanız ne yapmak gerekiyor? Bu durumda bilet satın almadan önce birkaç alternatifi araştırmak gerekir. Biz Malta uçak bileti için daima ilk tercih THY kullanıyoruz.

Örnek; Bunun dışında normalde diğer yurtdışı uçak bileti aramalarımızda farlı firmalar kullanıyoruz ancak şimdiden uyaralım. THY, Malta için günde 2 uçuş koyduğundan beri onunla rekabet edebilecek bir havayolu firması kalmadı. Bir ülkeye ne kadar az uçuş varsa fiyatlar o kadar artar. Günde 2 uçuş konulursa fiyatlar bu şekilde kalır. Size bu yazıyı yazarken baktığımızda THY’de 600 lira olan bilet, Skyscanner adlı internet sitesinde ( normalde ucuz uçuş bulmak için kullanırız ) Alitalia adlı havayolu firması ile 587 liraydı. Alitlaia, THY’ye göre rezalettir. Bu yeni uçuş düzenlemelerinden önce Airmalta çok başarılı bir fiyat politikası sunardı ancak onlar da artık yetişemiyor ve daha pahalı kalıyor durumdalar.

Malta’da eğitim alacağınız süreç boyunca sosyal yaşam ihtiyaçlarınız,eğitimleriniz ve yaşayabileceğiniz diğer hukuksal problemlerle ilgili 7/24 ulaşabileceğiniz profesyonel ekibimiz yanınızda.