Easy School of Languages Öğrencisi Duygu Özer

Malta Easy School of Languages Yorumu

Türkiye’de almış olduğum kısa süreli İngilizce dil eğitimini hem biraz pratiğe dökmek hem de yurt dışı deneyimi kazanmak için Malta’ya Malta dil okulları için gitmeye karar verdim. Arkadaşım aracılıyla tanıştığım More and Easy Yurtdışı Eğitim firması özellikle Nisa (ona sonsuz teşekkürler ediyorum) bana her konuda çok yardımcı oldu.

Malta’da ki ilk günlerim benim için gerçekten çok zordu. Türkiye’ de sadece gramer öğrendiğimi, konuşma adına sıfır olduğumu ilk gün anladım. Duvara çarpmış gibiydim. Öğretmenim, çok kısa sürede yakın ilişkiler kurduğum okul ve ev arkadaşlarım ve tabi ki Nisacım çok yardımcı oldular ve benim için ikinci hafta her şey çok değişmişti. Ben malta dil okulu olarak firmanın da yönlendirmesiyle Easy School Of Languages Malta Dil Okulu’nu seçmiştim. Çok şanslıydım, bulunduğum 4 hafta boyunca hiç Türk öğrenciye rastlamadım, sınıfımda farklı milletlerden öğrenciler ve çok deneyimli bir öğretmenim vardı. Sınıfta bizi sürekli konuşturuyorlar ve sürekli pratik yapılıyordu. Tam olarak aradığımı bulmuştum.

Malta hem dil (İngilizce) öğrenmek hem de tatil yapmak için kesinlikle tercih edilebilecek bir ülke. Öğrenciler birbiriyle iletişim kurma çabası içinde, insanlar çok yardımcı ve sıcakkanlı. Malta’da dil eğitimi dışında denizi, tarihi ve doğal güzellikleri ile gezilecek, keşfedilecek o kadar çok yer var ki, hiçbir anınız boş geçmiyor. Eğitim saatleri kağıt üzerinde 09:00-12:30 olabilir ama bence uyumadığınız her an yeni şeyler öğrenmeye devam ediyorsunuz. Ben bu 4 hafta boyunca aldığım İngilizce eğitimin yanında çok güzel arkadaşlar edindim ve hayatımın en güzel tatilini yaptım. Her şey için her an yanımda olan More and Easy Yurtdışı Eğitim firmasına özellikle Nisacım sana gerçekten çok çok çok teşekkür ediyorum.

Malta Easy School of Languages Yorumu

Tüm sorularınız ve bilgi talepleriniz için lütfen bize ulaşmaktan çekinmeyiniz.

More and Easy bir grup profesyonelin daha iyiyi yerine getirmek üzere bir araya getirildiği oluşumun adı, Yurtdışı Eğitim’in Türkiye Markasıdır.

İstanbul Ofisimiz :
Zeytinlik Mah. Ömer Naci Sok. Nilgün Apartmanı Kat :3 Daire: 9 No:16, 34140 Bakırköy /İstanbul

+90 212 543 95 96
bilgi@dilokulumalta.com.tr

7/24 WhatsApp +90 546 543 95 96

Sosyal Medya

Detaylı Bilgi İsteme

Easy School of Languages Tercih Edebilirsiniz.

Sizde

EASY School of Languages, Malta Dil Okulu araştıranlar için iyi bir seçenektir. Easy Malta Dil Okulu Valetta’da kurulan ilk dil okullarından bir tanesidir. Malta’nın başkenti olan Valletta şehrinde bulunmaktadır. Okulun çevresinde müze, tiyatro, sinema, restaurant ve birçok alışveriş mağazası bulunmaktadır. Valletta’da bulunan ana otobüs istasyonu sayesinde diledikleri şehre kolayca seyahat edilebilmektedir.