Öğrencimiz Alara Tiftik'in Malta Dil Okulu Yorumu

malta dil okulu yorumları

2012 yılında İngilizce dil eğitimini Malta’da tamamlaması için danışmanlık hizmeti sunduğumuz Alara Tiftik, Malta’da ki yaşamı, aldığı eğitimi, kurumumuzu ve malta dil okulları hakkındaki deneyimlerini sizler için yorumladı.

EC Malta Dil Okulu konumu itibarı ile kumsallara, restoranlara, alışveriş yerlerine ve barlara yakın bir yerde bulunmaktadır. EC Malta Dil Okulu ISO 9001 sertifikasına sahiptir ve FELTOM üyesi Malta Dil Okullarından bir tanesidir.

EC Malta Dil Okulu’nda 62 adet modern şekilde dizayn edilmiş sınıf bulunmaktadır ve bu sınıflarda Malta Dil Okulları öğrencileri için akıllı tahtalar kullanılmaktadır. EC Malta Dil Okulunda eğitim veren tüm öğretmenler yüksek donanımlıdır ve hepsinin İngilizce Öğretmenliği diplomaları ya da sertifikaları bulunmaktadır.

EC Malta‘da yeteneklerinize göre en uygun seviyede olacaksınız. İster yeni başlayın veya İleri düzey öğrenci olun, hızlı bir şekilde gelişecek ve konuşma, dinleme, okuma ve yazma konusunda ilerleyeceksiniz.

EC Malta Dil Okulu‘nda Yoğun dil eğitimleri, genel dil eğitimleri, mini gruplar, birebir dersler, iş ingilizcesi eğitimleri, 12 yaş ve üstü gençler için Malta yaz okulları, akademik yıl programı, IELTS, TOEFL, Cambridge ESOL gibi sınavlara hazırlık eğitimleri verilmektedir.

  • Freestyle: 16-20 yaş arası öğrencileri kabul eden programda öğrenciler haftada 20 ders İngilizce eğitimi alırlarken çeşitli gezi ve aktiviteler ile hareketli bir yaz geçirirler. Yurt konaklama ve yemekler programa dahilindedir.
  • Classic: 13-17 yaş grubuna hitap eden kursta haftada 20 ders İngilizce eğitimi verilir. Konaklamalar resort veya yurtta sunulur. Arzu eden öğrenciler aile yanı konaklama tercih edebilirler.
  • Yaz Kampları: 8-13 yaş grubu için sunulan yaz kampları Malta’nın önde gelen okullarından Chiswick House’da sunulur. Otelde konaklama ve yemekler programa dahilindedir.
  • Adventure: 13-17 yaşa uygun programda İngilizce eğitiminin yanısıra çok sayıda aktivite ve spor faaliyeti ile son derece keyifli eğitim ve gezi tatili sunulur. Otelde konaklama ve yemekler program dahilindedir.

malta dil okulu yorumları

Tüm sorularınız ve bilgi talepleriniz için lütfen bize ulaşmaktan çekinmeyiniz.

More and Easy bir grup profesyonelin daha iyiyi yerine getirmek üzere bir araya getirildiği oluşumun adı, Yurtdışı Eğitim’in Türkiye Markasıdır.

İstanbul Ofisimiz :
Zeytinlik Mah. Ömer Naci Sok. Nilgün Apartmanı Kat :3 Daire: 9 No:16, 34140 Bakırköy /İstanbul

+90 212 543 95 96
bilgi@dilokulumalta.com.tr

7/24 WhatsApp +90 546 543 95 96

Sosyal Medya

Detaylı Bilgi İsteme

Malta Dil Okullarını Tercih Edebilirsiniz

Sizde

Türkiye’ de Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı veren seçkin birkaç eğitim kurumundan biridir. İş hayatında kariyerine daha iyi adımlarla ilerlemek için yabancı dil ve iyi bir eğitim alıp meslek sahibi olmak isteyen herkes danışmanlık sürecimizden faydalanabilir.