Merhaba arkadaşlar,

Malta Easy School of Languages Yorumları

Size Malta’da Dil Okulu maceramı anlatmadan önce Hüseyin ABİM’E ve Nisa ABLA’YA sonsuz teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Abi ve ablayı özellikle belirtmek istedim.

Çünkü size danışmanlıktan çok daha fazlasını veriyorlar.

Öncelikle buraya gelmeden önce çok kararsızdım. Üniversiteyi yeni bitirmiştim.

Bir yandan iş arıyordum, bir yandan da dilimi geliştirmem gerektiğini düşünüyordum. Daha sonra bir tanıdık aracılığıyla Hüseyin abiyle tanıştım. İlk görüşmeye gittiğim gün hiç beklemediğim şeylerle karşılaştım, bir danışmanlık şirketinden çok aile ortamı vardı.

Çok samimi, sıcakkanlı, içten abiniz ablanız gibi davranan insanlar. Daha sonra Hüseyin Abi’yle bana en uygun olan yolu seçtik ve Malta’da dil okulu maceramı başlattık. Malta’ya geldiğimde hala düşünüyordum acaba yanlış mı yaptım diye fakat birinci haftadan sonra çok doğru bir karar verdiğimi anladım. Sürekli yanınızda olan abiniz ve ablanız oldukça zaten hiçbir sıkıntı çekmiyorsunuz.

Birinci haftadan sonra kendinizi evinizde gibi hissediyorsunuz. Çünkü karşılaşacağınız her şeyi önceden size anlatıyorlar ve size en uygun olanı seçiyorlar.

Gelelim Malta’ya arkadaşlar internette yüzlerce yorum okudum Malta hakkında fakat ben şunu söylemek istiyorum her şey sizde bitiyor, siz gerçekten öğrenmek istiyorsanız Malta dize bu konuda müthiş bir imkan sağlıyor.

Küçük tarihi bir ada, insanlar size düşüncelerinize, inancınıza saygı duyuyor. İnsanlara dilediğiniz şekilde davranabiliyorsunuz. Malta dil okulları da gayet kaliteli.

Ben okulumdan çok memnun kaldım. Malta‘da da İnsanların hepsi İngilizce biliyor ve konuşuyor.

Sadece aile ortamında kendi aralarında Maltaca’yı kullanıyorlar bu da gayet normal bir durum.

Sonuç olarak böyle bir imkanınız varsa sakın kaçırmayın ve More and Easy Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile gittiğiniz takdirde memnun kalacağınızdan eminim.

EASY School of Languages, Malta Dil Okulu araştıranlar için iyi bir seçenektir. 

Malta Easy School of Languages Yorumları

Tüm sorularınız ve bilgi talepleriniz için lütfen bize ulaşmaktan çekinmeyiniz.

More and Easy bir grup profesyonelin daha iyiyi yerine getirmek üzere bir araya getirildiği oluşumun adı, Yurtdışı Eğitim’in Türkiye Markasıdır.

İstanbul Ofisimiz :
Zeytinlik Mah. Ömer Naci Sok. Nilgün Apartmanı Kat :3 Daire: 9 No:16, 34140 Bakırköy /İstanbul

+90 212 543 95 96
bilgi@dilokulumalta.com.tr

7/24 WhatsApp +90 546 543 95 96

Sosyal Medya

Detaylı Bilgi İsteme

Easy School of Languages Tercih Edebilirsiniz.

Sizde

Easy Malta Dil Okulu’nu seçen öğrencilerimize farklı çevrelerden insanlarla tanışma ve iletişim kurma fırsatı tanıyacaktır. Türk öğrenci yoğunluğunun en az olduğu okullarımızdan bir tanesidir. Easy Malta Dil Okulunun sahip olduğu tüm sınıflar öğrencinin öğrenmesini kolaylaştıracak şekilde tasarlanmıştır. Sınıflarda maksimum 8 öğrenci bir arada ders alır.