Merhaba Genç Arkadaşlarım,

Ben Gaziantep’te Özel Sanko Kolejinde okuyorum. Malta Am Language Studio Yorumları

Malta’da okuyan abilerimden babamın almış olduğu bilgilere istinaden Bursa More and Easy Yurtdışı Eğitim firması ile irtibata geçerek yaşıma uygun malta yaz okulu programları konusunda bilgilerimizi aldık. Tabiki o arada bir çok acente ile görüştük.

Biz Gaziantep’te onlar Bursa’da olduğu için aradaki iletişimin nasıl olacağını hiç düşünmeden kararımızı ailemle birlikte verdik çünkü bunun sıcaklığını zaten telefonla konuşarak bile hissettik.

Kararımızın ardından AM LANGUAGE STUDIO MALTA YAZ OKULUN’da karar kıldık. 4 haftada her günü birbirinden özel zamanlarla dolu anılarla Türkiye’ ye geri döndüm.

Daha önce 16 yaşıma rağmen ailemin işi dolayısıyla çok fazla ülke görme şansına sahip bir öğrenci olarak Malta’yı sizlere gönül rahatlığı ile önerebilirim.

Çünkü More and Easy Yurtdışı Eğitim 7/24 yanınızda.

AM Language Malta Dil OkuluMalta’da kurulmuş olan ilk dil okullarından birisidir. 1987 yılında FELTOM üyeliğinde kurulmuştur. Malta’nın kuzeydoğu kıyılarında önemli bir turizm bölgesindeki Sliema ilçesinde olup deniz kenarına, çeşitli restaurant; kafe ve alışveriş noktalarına 5 dakika yürümesi mesafesindedir.

Milli Eğitim Bakanlığının yabancı dilde konuşanlara İngilizce öğretmesi için lisans verdiği AM Malta Dil Okulu öğretmenlerinin tamamı CerTESOL / CELTA, DipTESOL / DELTA, vb. Gibi sertifikalara sahiptir.

Sadece İngilizce’den çok, öğrencilere konaklama düzenlemeleri ve eğlence etkinlikleri konusunda yardımcı olmakta.

Malta Am Language Studio Yorumları

Tüm sorularınız ve bilgi talepleriniz için lütfen bize ulaşmaktan çekinmeyiniz.

More and Easy bir grup profesyonelin daha iyiyi yerine getirmek üzere bir araya getirildiği oluşumun adı, Yurtdışı Eğitim’in Türkiye Markasıdır.

İstanbul Ofisimiz :
Zeytinlik Mah. Ömer Naci Sok. Nilgün Apartmanı Kat :3 Daire: 9 No:16, 34140 Bakırköy /İstanbul

+90 212 543 95 96
bilgi@dilokulumalta.com.tr

7/24 WhatsApp +90 546 543 95 96

Sosyal Medya

Detaylı Bilgi İsteme

Am Language Studio Tercih Edebilirsiniz.

Sizde

Malta’da kurulmuş olan ilk dil okullarından birisidir. 1987 yılında FELTOM üyeliğinde kurulmuştur. Malta’nın kuzeydoğu kıyılarında önemli bir turizm bölgesindeki Sliema ilçesinde olup deniz kenarına, çeşitli restaurant; kafe ve alışveriş noktalarına 5 dakika yürümesi mesafesindedir.