Malta Dil Okulu Öğrencisi Ezgi Çiçek

Malta Link School of English Yorumları

Yaklaşık 2 yıl önce bu işe bir Amerika dil okulu rüyasıyla başlamıştım aslında ve bu konuda bilgi almak için internetten bir danışmanlık şirketi araştırmaya başladım. İlk olarak more and easy karşıma çıktı ve görüşmeye gittim. Kafamda başka şirketlerle de görüşmek vardı fakat görüşmeye gittiğimde bu fikir uçtu gitti. Nedenini sizde gittiğiniz zaman anlayacaksınız:)Bu zaman zarfında çok fikir değiştirdim en az bir yıl gittim geldim. Sonunda Nisa Abla “Malta’ya gitmeye ne dersin?” dedi ve yeni bir süreç başladı. Tabi ben araştırmaya başladım(biraz pimpirikli olduğum için)internette.

Malta ve Malta Dil Okulları ile ilgili okuduğum yorumlar kafamı çok karıştırdı. Unutmuştum biz millet olarak deneyimimiz olmayan şeylerde bile yorum yapmayı çok severiz. Tüm okuduklarımı ve duyduklarımı bir kenara bıraktım ve gitmeye karar verdim. Bir yandan heyecan bir yandan tedirginlikle Link School Malta Dil Okulu için yola çıktım. Uçaktan indiğimde konaklayacağım yere doğru giderken her yere dikkatli baktım. Malta İlk görüşte sizi çok çekmeyebilir. Ben nereye geldim diyebilirsiniz. Ama hemen olumsuz düşüncelere kapılmayın ve sabırlı olun. Ben biraz şanslı gruptanım çünkü ilk günden itibaren çok güzel arkadaşlıklara sahip oldum. Buradan gitmeden belli bir İngilizce seviyem vardı tabi ama gramere yönelikti. Konuşma konusunda çok çekingendim. Bu da bizim eğitim sistemimizden kaynaklanan bir sorun genel olarak hepimizin temel sorununun bu olduğunu düşünüyorum.

Malta Link School of English Yorumları

Tüm sorularınız ve bilgi talepleriniz için lütfen bize ulaşmaktan çekinmeyiniz.

More and Easy bir grup profesyonelin daha iyiyi yerine getirmek üzere bir araya getirildiği oluşumun adı, Yurtdışı Eğitim’in Türkiye Markasıdır.

İstanbul Ofisimiz :
Zeytinlik Mah. Ömer Naci Sok. Nilgün Apartmanı Kat :3 Daire: 9 No:16, 34140 Bakırköy /İstanbul

+90 212 543 95 96
bilgi@dilokulumalta.com.tr

7/24 WhatsApp +90 546 543 95 96

Sosyal Medya

Detaylı Bilgi İsteme

İlk haftalar zor gelse de zaman geçtikçe alışmaya başladım.

Ve şunu çok net söyleyebilirim eğer İngilizce dil eğitimi almak istiyorsanız asla Türkiye’de düşünmeyin. Hem zamanınız hem de paranız boşa gider.(Zamanında bunu da yapmış biri olarak söylüyorum). Alışma süreci geçtikten sonra(ki bu süre cidden kısa sürüyor)ülkeyi gezip her yerini gördükten sonra oranın bir cennet olduğunun farkına varıyorsunuz. Havasından denizine, ulaşımına, insanlarının güler yüzlülüğünden yardımsever olmalarına kadar gün geçtikçe sizi içine doğru çekiyor bu ülke . Ne yazık ki zaman çok hızlı akıp geçiyor . Son haftalarımda her geçen günün sonunda içimde bir burukluk olurdu. Günler geçti ve gitme zamanı geldi. Tabi ki bir yandan içinizde bir özlem var gidiyorsunuz diye mutlusunuz ama bir buruklukta var içinizde. Havaalanındayken gözyaşlarıma hakim olamadığımı hatırlıyorum. Döndüğümde belli bir süre sonra buraya da alışırım o özlem geçer desemde böyle olmadı ve şu an tekrar gidiyorum:)Danışmanlık şirketimle(şirketim diyorum okadar sahiplendim çünkü aileden biriler artık benim için) ilgili çok yorum yapmıyorum çünkü onlarla tanıştığınızda kelimelerin buna yetersiz kaldığını göreceksiniz:)Okuduğunuz o gerçekçi olmayan yorumları, duyduklarınızı hepsini bir kenara bırakın ve bir an bile olsun düşünmeyin. Kelimelerle ifade edilmesi gerçekten zor bu deneyimi mutlaka yaşamalısınız:)

Link School of English Tercih Edebilirsiniz.

Sizde

İngilizce eğitimi için öğrenciler tarafından tercih edilen ekonomik fiyatları olan bir okuldur. Swieqi, Malta’nın dil okulu öğrencileri tarafından en gözde şehirlerinden biri olan St. Julians’a çok yakındır. İki şehir arasındaki mesafe yaklaşık olarak 10-15 dakika yürüme mesafesindedir.