Malta hakkındaki ön yargılarımı öncelikle More and Easy' deki ablalarım sayesinde kırdım.

AM Language Malta Dil Okulu Yorumu

Malta hakkındaki ön yargılarımı öncelikle More and Easy’ deki ablalarım sayesinde kırdım. Onlarla görüşene kadar Malta hakkında sadece bazı olumlu olumsuz duyumlar almıştım. Her ne kadar bu duyumlar beni tereddütte bırakmış olsa da Malta’ ya geldikten 1 hafta sonra tedirginlik yerini tamamen güzel duygulara bıraktı.

Malta’ da dil öğrenmenin yanı sıra değişik kültürler tanımak ve sağlam dostluklar edinebilmek, adanın en faydalı getirilerinden ki bence bu durum da en az dil öğrenmek kadar etkili diye düşünüyorum. Burası alışması öyle kolay bir ada ki 3 ayın sonunda kendi vatanıma geri dönerken burayı ikinci bir evim gibi benimsedim. Diğer Avrupa ülkelerine kıyasla, maliyet açısından da oldukça uygun bir ülke. Gelmeyi düşünen arkadaşlara tavsiyem, buradaki kalabalık

Türk nüfusu gözlerini korkutmasın çünkü burası gerçekten dünyanın bir çok ülkesinden öğrencinin dil eğitimi için tercih ettiği bir ada ve bu sayede karma bir arkadaş ortamına sahip olmanızı sağlayabildiği için bu durumu avantaja çevirmek tamamen sizin elinizdedir. Burası muhteşem bir karma kültüre ve çok eski bir tarihe sahip. Yani hangi ülkede olursanız olun ana dili İngilizce olan bir ülkede kendinizi geliştirmek, amacınıza ulaşmak tamamen sizin çabanıza bağlıdır ve sizin elinizdedir. Gelmek isteyen arkadaşlara şimdiden iyi eğlenceler ve başarılar diliyorum. Benim için eşsiz bir deneyimdi, umarım sizin için de öyle olur 🙂

Malta Am Language Studio Dil Okulunda, yeteneklerinize göre en uygun seviyede olacaksınız. İster yeni başlayın veya İleri düzey öğrenci olun, hızlı bir şekilde gelişecek ve konuşma, dinleme, okuma ve yazma konusunda ilerleyeceksiniz.

AM Language Malta Dil Okulu Yorumu

Tüm sorularınız ve bilgi talepleriniz için lütfen bize ulaşmaktan çekinmeyiniz.

More and Easy bir grup profesyonelin daha iyiyi yerine getirmek üzere bir araya getirildiği oluşumun adı, Yurtdışı Eğitim’in Türkiye Markasıdır.

İstanbul Ofisimiz :
Zeytinlik Mah. Ömer Naci Sok. Nilgün Apartmanı Kat :3 Daire: 9 No:16, 34140 Bakırköy /İstanbul

+90 212 543 95 96
bilgi@dilokulumalta.com.tr

7/24 WhatsApp +90 546 543 95 96

Sosyal Medya

Detaylı Bilgi İsteme

AM Language Tercih Edebilirsiniz.

Sizde

AM Language Malta Dil OkuluMalta’da kurulmuş olan ilk dil okullarından birisidir. 1987 yılında FELTOM üyeliğinde kurulmuştur. Malta’nın kuzeydoğu kıyılarında önemli bir turizm bölgesindeki Sliema ilçesinde olup deniz kenarına, çeşitli restaurant; kafe ve alışveriş noktalarına 5 dakika yürümesi mesafesindedir.