Uzun dönem vize almamda emeği geçen More And Easy'e sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Tavsiye edebileceğim bir firmadır.

Merhaba, Malta Clubclass Dil Okulu yorumu
2019 yaz sezonunda vize problemim olmasına rağmen ve net cevaplarla bu kriz sürecini yöneten ve dedikleri 10 gün zaman zarfında ve şartlarda uzun dönem vize almamda emeği geçen More And Easy’e sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Tavsiye edebileceğim bir firmadır.

Clubclass Malta Dil Okulu Swieqi bölgesindedir. Malta da İngilizce eğitimi düşünenler Swieqi şehrini tercih edebilirler,.Malta Dil Okulları öğrencileri arasında en popüler bölge olan st. Julians’a yaklaşık 10-15 dakika yürüme mesafesindedir.

Clubclass Malta Dil Okulu tatil kompleksi şeklinde bir yapıda verir tüm eğitimlerini. Clubclass Malta Dil Okulu’nun sınıfları ferahtır ve her sınıfta klima vardır. Clubclass Malta Dil Okulu öğrencilerine kütüphane, çalışma ve video odası hizmeti de sunmaktadır. Ayrıca öğrencilerin okul saatleri içerisinde ücretsiz olarak kullanabilecekleri kablosuz internet hizmeti de mevcuttur.

ClubClass Malta İncilizce Dil Okulu, İngilizce eğitimi için öğrenciler tarafından tercih edilen ekonomik fiyatları olan bir okuldur. Swieqi, Malta’nın dil okulu öğrencileri tarafından en gözde şehirlerinden biri olan St. Julians’a çok yakındır. İki şehir arasındaki mesafe yaklaşık olarak 10-15 dakika yürüme mesafesindedir.

Clubclass Dil Okulu, Malta’nın en iyi yerlerinden birinde kaliteli İngilizce dil kursları sunmaktadır. Okul İngilizce öğrenmeyi eğlenceli hale getirmeyi amaçlayan en iyi fiyatları ve kursları sunma konusunda ün sahibidir.

Malta Clubclass Dil Okulu yorumu

Tüm sorularınız ve bilgi talepleriniz için lütfen bize ulaşmaktan çekinmeyiniz.

More and Easy bir grup profesyonelin daha iyiyi yerine getirmek üzere bir araya getirildiği oluşumun adı, Yurtdışı Eğitim’in Türkiye Markasıdır.

İstanbul Ofisimiz :
Zeytinlik Mah. Ömer Naci Sok. Nilgün Apartmanı Kat :3 Daire: 9 No:16, 34140 Bakırköy /İstanbul

+90 212 543 95 96
bilgi@dilokulumalta.com.tr

7/24 WhatsApp +90 546 543 95 96

Sosyal Medya

Detaylı Bilgi İsteme

Clubclass Tercih Edebilirsiniz.

Sizde

İngilizce eğitimi için öğrenciler tarafından tercih edilen ekonomik fiyatları olan bir okuldur. Swieqi, Malta’nın dil okulu öğrencileri tarafından en gözde şehirlerinden biri olan St. Julians’a çok yakındır. İki şehir arasındaki mesafe yaklaşık olarak 10-15 dakika yürüme mesafesindedir.