Malta'dan Merhaba

Malta Link School of English Yorumu

Lise’den yeni mezun biri olarak Türkiye’de alacağım eğitim konusunda kafa karışıklığı yaşayarak bir den önce dilimi tamamen geliştirerek ardından Üniversite hayatıma başlamaya karar verdim. Konu üzerine referanslarla Bursa More and Easy Yurtdışı Eğitim şubesine ulaştım.

İlk görüşmemizde bana pembe hayaller çizeceklerini düşünürken birden olay bambaşka yerlere geldi. Öncelikle vereceğim bu kararın geleceğimi ciddi anlamda etkileyeceğini anladım. Ama kararımdan dönmedim ve şu anda Malta’da 24 hafta yoğun program ile LINK SCHOOL OF ENGLISH MALTA DİL OKULU na geldim.

Hangi ara bu işlerin olduğunu ne zaman vizemin çıktığını ve ne zaman uçak biletimin alınıp da uçağa binip cennet Malta’ya geldiğimi anlayamadım.

Yapacağınız tek şey doğru okul, doğru ülke kararından sonra kayıt olmak. Gerisi hızla geliyor. Kararımdan çok memnunum ve çok hızlı ilerliyorum.

Okulum da Türk oranı çok düşük bu da benim için çok önemliydi. Şimdi hedefime aylar kaldı.

Dış ticaret okuyarak kendi firmamı kurmak istiyorum. Diğer dış ticaret okumak isteyenler duyurulur 1-0 öndeyim.

Çünkü ben More and Easy öğrencisiyim.

Link School of English “Malta Dil Okulu” plajlara, restoranlara, alışveriş merkezlerine ve eğlence merkezlerine çok yakındır. 2 farklı binada eğitim vermektedir öğrencilere. Her iki binasında da öğrencilerine ücretsiz internet ve kütüphane imkanı sunmaktadır. Link School of English Malta Dil Okulu‘nda 26 tane sınıf bulunmaktadır. Sınıfların maksimum öğrenci sayısı 12’dir. Kış dönemlerinde yaklaşık 150-170 öğrenci, yaz döneminde ise yaklaşık olarak 500 civarı öğrenciye hizmet vermektedir.

Malta Link School of English Yorumu

Tüm sorularınız ve bilgi talepleriniz için lütfen bize ulaşmaktan çekinmeyiniz.

More and Easy bir grup profesyonelin daha iyiyi yerine getirmek üzere bir araya getirildiği oluşumun adı, Yurtdışı Eğitim’in Türkiye Markasıdır.

İstanbul Ofisimiz :
Zeytinlik Mah. Ömer Naci Sok. Nilgün Apartmanı Kat :3 Daire: 9 No:16, 34140 Bakırköy /İstanbul

+90 212 543 95 96
bilgi@dilokulumalta.com.tr

7/24 WhatsApp +90 546 543 95 96

Sosyal Medya

Detaylı Bilgi İsteme

Link School of English Tercih Edebilirsiniz.

Sizde

İngilizce eğitimi için öğrenciler tarafından tercih edilen ekonomik fiyatları olan bir okuldur. Swieqi, Malta’nın dil okulu öğrencileri tarafından en gözde şehirlerinden biri olan St. Julians’a çok yakındır. İki şehir arasındaki mesafe yaklaşık olarak 10-15 dakika yürüme mesafesindedir.