Merhaba Maltaseverler,

EC Malta Dil Okulu Öğrenci Yorumları

Ben Burak Amuk. Yaklaşık 2 ay önce Malta’dan döndüm.Hayatımın en güzel dönemlerinden biri olarak kalacak olan Malta’da 12 hafta EC Malta Dil Okulu’ndan yoğun program İngilizce eğitimi aldım.

Kararımı verirken oldukça zorlanmıştım. Aslında özellikle gidi gitmeme arasında fikrim çok değişiyordu. Çünkü yeterli derece İngilizcem olmadığı için zorlanacağımı düşünüyordum.

Uzun araştırmalarım sonucunda More and Easy Yurtdışı Eğitim Bursa şubesi ile irtibat kurdum. İlk şaşkınlığım, anında geri dönüşleri ve samimiyetleri oldu.Selçuk Abi ve Jülide Abla önce psikolojik olarak yurtdışı eğitimin gerekliliği konusunda destek verdiler.

Daha önce eğitim alan ve döndükten sonra iyi bir kariyer sahibi olan eski öğrencileri ile birebir görüştürdüler. Bir gün bende onlar gibi olabilecek miyim diye düşünürken şu anda mobilyası ile ünlü olan İnegöl’ün en önemli firmalarından birinde Dış Ticaret bölümünde çalışıyorum. Şimdi daha iyi anlıyorum.

Selçuk Abi’min kayıt olduktan sonra söylediği cümle şuydu: “ÖNCE DİL, SONRA KARİYER”.

HER AŞAMADA YANIMDA OLDUĞUNUZ VE GELECEĞİM KONUSUNDA BANA YÖN VERDİĞİNİZ İÇİN SONSUZ TEŞEKKÜRLER MORE AND EASY YURTDIŞI EĞİTİM….

Malta Dil Okulu konumu itibarı ile kumsallara, restoranlara, alışveriş yerlerine ve barlara yakın bir yerde bulunmaktadır. EC Malta Dil Okulu ISO 9001 sertifikasına sahiptir ve FELTOM üyesi Malta Dil Okullarından bir tanesidir.
EC Malta Dil Okulunda 62 adet modern şekilde dizayn edilmiş sınıf bulunmaktadır ve bu sınıflarda Malta Dil Okulları öğrencileri için akıllı tahtalar kullanılmaktadır. EC Malta Dil Okulunda eğitim veren tüm öğretmenler yüksek donanımlıdır ve hepsinin İngilizce Öğretmenliği diplomaları ya da sertifikaları bulunmaktadır.

EC Malta‘da yeteneklerinize göre en uygun seviyede olacaksınız. İster yeni başlayın veya İleri düzey öğrenci olun, hızlı bir şekilde gelişecek ve konuşma, dinleme, okuma ve yazma konusunda ilerleyeceksiniz.

EC Malta Dil Okulu Öğrenci Yorumları

Tüm sorularınız ve bilgi talepleriniz için lütfen bize ulaşmaktan çekinmeyiniz.

More and Easy bir grup profesyonelin daha iyiyi yerine getirmek üzere bir araya getirildiği oluşumun adı, Yurtdışı Eğitim’in Türkiye Markasıdır.

İstanbul Ofisimiz :
Zeytinlik Mah. Ömer Naci Sok. Nilgün Apartmanı Kat :3 Daire: 9 No:16, 34140 Bakırköy /İstanbul

+90 212 543 95 96
bilgi@dilokulumalta.com.tr

7/24 WhatsApp +90 546 543 95 96

Sosyal Medya

Detaylı Bilgi İsteme

EC Malta Dil Okulunu Tercih Edebilirsiniz.

Sizde

Malta Dil Okulu konumu itibarı ile kumsallara, restoranlara, alışveriş yerlerine ve barlara yakın bir yerde bulunmaktadır. EC Malta Dil Okulu ISO 9001 sertifikasına sahiptir ve FELTOM üyesi Malta Dil Okullarından bir tanesidir.